Rekvalifikační kurzy a školení - MS Word, Excel, SEO optimalizace,...

Pro začátečníky, pokročilé, seniory a firmy.

QTA Trade

Kurzy a školení na počítači

MS office, SEO optimalizace webových stránek, HTML, PHP, ...aj.

alt Naše společnost se zabývá školením pro jednotlivce začátečníky, pokročílé a pro firmy. Firmám na vyžádání vypracujeme individuální cenovou nabídku dle požadavků.

Preferujeme individuální přístup k našim klientům, abychom jim tak mohli předat maximum informací k danému tématu.

Počet účastníků na jednom kurzu je 5 až 10. Školení jsou vedena profesionálními lektory v daném oboru.

Do konce prosince platí na všechny kurzy sleva 10 %!

V prodeji vánoční dárkové poukazy!

PC

Kurzy

Připravili jsme pro Vás s naším týmem několik počítačových kurzů, zaměřených na základní seznámení s počítačem, práce v MS Word, Excel, SEO optimalizace webových stránek pro vyhledávače, HTML, PHP, MySQL.

MS Word 2003/2010 – začátečníci

Náplň kurzu:

Panely nástrojů, pohyb po dokumentu, otevření a uložení dokumentu, formátování, označování, schránka, odrážky a číslování, řádkování, horní a dolní index, symboly, vzhled stránky, záhlaví a zápatí, číslování stránek, tabulátory, hledání a nahrazování textu, iniciály, datum a čas, náhled před tiskem a tisk, ohraničení stránky, textu a odstavce, pravopis, oprava chyb v textu.

Rozsah školení : 12 hod/4 dny po 3 vyučovacích hodinách

Více...

MS Word 2003/2010 – pro pokročilé

Nápň kurzu:

Tezaurus, formátování odstavců, styly, šablony, úprava obchodních písemností dle ČSN, psaní adres, značek, zlomků, tel. čísel, apod., automatické opravy, vlastních odrážky, tabulky ve Wordu – vytvoření, pohyb, vkládání dat, formátování tabulky, vkládání tabulek do textu, grafické prvky v textovém editoru – WordArt, doplnění dokumentu automatickými tvary, přidání obrázku do dokumentu, kreslení, vzhled výplně tvarů,prokládání znaků, obálky a štítky, hromadná korespondence.

Rozsah školení : 12 hod/4 dny po 3 vyučovacích hodinách

Více...

MS Excel 2003/2010 - začátečníci

Náplň kurzu:

Popis, pohyb po sešitu, práce s buňkou, sloupce a řádky, vkládání a odstraňování řádků, sloupců, listů, přejmenování listů, uložení a otevření sešitu, vypracování jednoduché tabulky, tisk, slučování buněk, zalamování textu v buňkách, orientace v textu, jednoduché výpočty, kopírování a přesouvání.

Rozsah školení : 12 hod/4 dny po 3 vyučovacích hodinách

Více...

MS Excel 2003/2010 - pro pokročilé

Náplň kurzu:

Rozdělení okna, ukotvení a odstranění příček, nastavení tisku, automatické formáty tabulky, vzorec s odkazy na jiné listy, vkládání dalších funkcí, grafy, formátování grafu a 3D grafy, tabulka dat, filtrování a řazení dat v tabulce, vložení tabulky z Excelu do Wordu, vypracování formulářů v Excelu.

Rozsah školení : 12 hod/4 dny po 3 vyučovacích hodinách

Více...

Kurz pro seniory a úplné začátečníky

Náplň kurzu:

Popis počítače, základní práce s windows, úvod do textového editoru MS word a do tabulkového MS excel, základní informace o práci s internetem.

Rozsah školení : 20 hodin/ 5 dní po 4 vyučovacích hodinách

Více...

SEO školení pro vyhledávače a budování zpětných odkazů

Náplň kurzu :

Řekneme si, co to je vlastně SEO optimalizace. Jaké jsou základní pojmy a triky jak zvýšit návštěvnost Vašich stránek. Jak budovat zpětné odkazy, čemu se naopak vyhnout, jak správně cílit své stránky, něco málo o nástrojích a nakonec workshop.

Rozsah školení : 8 hodin/ 1 den

Více...